![](https://www.swan-aigio-eeagrantsgr.gr/wp-content/uploads/2024/02/afisa-imeridas-Aigiou-724x1024.jpg)
Η ΔΕΥΑ Αιγιαλείας υλοποιεί την πράξη «Έξυπνο σύστημα ανίχνευσης διαρροών στο δίκτυο ύδρευσης Αιγίου» το οποίο συγχρηματοδοτείται από τον Χρηματοδοτικό Μηχανισμό του Ευρωπαϊκού Οικονομικού Χώρου, περιόδου 2014-2021, και από το Υπουργείο Περιβάλλοντος και Ενέργειας.
Στο πλαίσιο της πράξης θα πραγματοποιηθεί η 2η ενημερωτική ημερίδα για τα αντικείμενα που θα ολοκληρωθούν καθώς και για ενημέρωση για νέες τεχνολογίες – διδάγματα που έχουν επιτευχθεί από Ερευνητικούς φορείς και Επιχειρήσεις Ύδρευσης
Ημερομηνία: Πέμπτη 22 Φεβρουαρίου 2024
2η ΗΜΕΡΙΔΑ
Ώρες: 12.00 – 14.00
ΕΓΚΑΤΑΣΤΆΣΕΙΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΑΙΓΙΟΥ
Το πρόγραμμα της ημερίδας:
![](https://www.swan-aigio-eeagrantsgr.gr/wp-content/uploads/2024/02/flyer1-2-721x1024.jpg)
![](https://www.swan-aigio-eeagrantsgr.gr/wp-content/uploads/2024/02/flyer2-2-721x1024.jpg)